Milující maminka a úspěšná podnikatelka, která se rozhodla začít si plnit své sny.

Podnikám v on-line cestovním ruchu a učím lidi, jak být in, tedy součástí cestovního ruchu a profitovat z něho. Ne ho pouze „krmit“ svými penězi. Přitom jde o cestování svobodné, samostatné a se zárukou a podporou na cestách v 15 jazycích. Takže i s mou hodně chabou angličtinou si troufnu kamkoli.

Mám týmy lidí v několika městech České republiky, pozitivních nadšených, kteří se mnou vymýšlí a budují firmu. Pomáháme lidem plnit si své sny, cestovat bez omezení penězi a časem.

Několikrát do roka doslova vyletím na dovolenou nebo si alespoň udělám prodloužený víkend s mojí rodinou nebo přáteli. Ano, plním si sen: Zaletět si k moři a za sluncem, když potřebuji dobít energii. Trávit čas na horách, v přírodě, sportovat či jen tak relaxovat. A to vše si dopřávat naprosto svobodně a nezávisle na čase a penězích.

Avšak tento cestovatelský sen byl pro mne dlouho jen utopií. S hypotečními splátkami a dětmi na studiích si sama ženská nemůže zas tak vyskakovat. Letecké dovolené byly pro mne drahou záležitostí. V zimě jednou na hory a v létě jednou k moři, ale ne každý rok, to bych neuplatila. Našetřit ze zaměstnaneckých odměn (hlavně ať se doma nic nepokazí, abych neměla jiný výdaj) a užít si týden dovolenou. Delší než týden vycházela zpravidla už dost draho, natož když jsem ji chtěla strávit i s mými holčičkami. Po každé dovolené jsem se dostala do minusu na kontě a každý měsíc počítala, co mohu a nemohu, abych se dostala do plusu.

Pak přišel podzim 2016 a já zrovna přemýšlela, jak dlouho už jsem nebyla u moře a jak moc mi k životu chybí. Kamarádka mne pozvala k sobě domů, že mi musí něco ukázat. Představila mi spolu se svým kamarádem cestovatelský projekt. Ukázala mi příležitost a já velmi intuitivně cítila, že je to přesně to, co potřebuji. Ne, nemůže to být takhle jednoduché, aby si člověk jen pomyslel, a najednou se mu otevřely nekonečné možnosti, jak cestovat a přitom se netrápit, že nebude dostatek financí a času. Připadalo mi to jako sci-fi. Dala jsem si týden na rozmyšlenou. Věděla jsem, že to chci, jen jsem si potřebovala potvrdit, že je vše, jak si myslím. Bylo. A ke všemu přidaná hodnota – úžasní otevření lidé, s kterými jsem chtěla být a spolupracovat. Bylo velmi důležité, že jsem si vše o projektu nechala důkladně a několikrát vysvětlit. Kdybych měla jen povrchní informace, určitě by mi to připadalo bláznivé, že si mám předplatit kredit na cestování tzv. cestovní balíček a čím větší, tím lepší. Tím, že jsem nebyla líná vyposlechnout si podrobnosti, jsem se správně rozhodla, předplatila si ten nejlepší kredit a velmi se mi to vyplatilo.

Nikdy jsem nebyla obchodní typ. Ačkoli jsem tuto příležitost vnímala jako životní, přesto, pustit se do obchodu a spolupráce se švýcarskou firmou bylo neskutečně těžké. Nevěřila jsem si. A myslím, že i moji služebně starší přátelé, lídři týmu Petr Dvořák a Jaruška Hvězdová, kteří se mi snažili velmi pomáhat, nade mnou už lámali hůl. Trvalo mi docela dlouho, než jsem dokázala zvládnout strach. Ale pomohlo mi 9timěsíční „tučňákování“. Tedy to, že jsem jezdila na semináře a workshopy a stále nasávala informace a atmosféru a zároveň na sobě stále pracovala. Na jednom workshopu se mi tzv. spojily drátky v hlavě a já odjížděla do Plzně s tím, že vytvořím tým a tímto úžasným projektem pomůžeme spoustě lidem splnit si své sny. Být finančně i časově nezávislí.

Rozhodla jsem se, a začaly se dít zázraky. Do cesty mi vstoupila tenkrát známá, dnes již úžasná kamarádka Ivanka a i s jejím manželem Pepou jsme začali v listopadu 2017 intenzivně v Plzni pracovat. Nejdříve po kavárnách, pak už jsme potřebovali větší prostor na pravidelné prezentace a workshopy. O cestování s projektem Fireflies je prostě čím dál větší zájem.

Z cestování se mi stalo podnikání, nejsem jen pasivní uživatel a cestovatel, ale jsem součástí cestovního ruchu. Cestuji svobodně ve své režii a přitom mám stále dostatek finančních prostředků.

Když jsem dříve jela s cestovní kanceláří, musela jsem se podřídit termínu a lokalitě, vybírat dle ceny. Když jsem cestovala do zahraničí „na vlastní pěst“, byla vždy nejistota, jak se domluvím, když se něco pokazí.

 

Teď si jedu kam chci a na jak dlouho chci, dle svých požadavků a bez obav. Dříve jsem musela dobře počítat, co si mohu z výplaty dovolit.  Nyní už cestuji ze svého rostoucího cestovního účtu, na který mi peníze stále přichází. A takto jsem umožnila cestovat i mým kamarádům, rodině a dalším.

Když vám dovolenou v plné výši platí významná světová společnost, to je jiná. A když se pro tu společnost rozhodnete kopat naplno, neřešíte ani počet dnů dovolené. Můžete mít dovolenou klidně 365 dní v roce a pracovat i on-line. Pro mnohé je to sen, který už je pro mne skutečností.

Chtěli byste se přidat do našeho týmu? Chcete spojit lásku k cestování se svojí prací? Nebo naopak spojit lukrativní podnikání s cestováním? Nebo chcete prostě jen více cestovat? Vyplňte mi formulář a obratem Vás budu kontaktovat.