Lidé cestují a cestovat budou

Lidé cestují a cestovat budou. Myslím, že nejvíce času na to mají studenti, které nesvazují tolik závazky k rodině nebo k práci kde musí být od pondělka do pátku. Ale kde má student zase vzít peníze na cestování? Buď si šetří každou korunu a pak hledá nejnižší ceny, nebo jezdi na „blind“ a stopem, nebo mu to zaplatí rodiče. 

Chtěli bychom rozšířit tento mezinárodní projekt mezi mladé lidi a studenty, kteří mají celý život před sebou a spoustu času si opravdu procestovat celý svět. Ale kde vzít na to ty počáteční peníze, pokud nemá ani na balíček na splátky? Co takhle poprosit rodiče o poslední dotaci na jejich dovolenou. S vidinou, že tyhle peníze opravdu nepřijdou nazmar, protože je procestuje určitě za víc jak jednu dovolenou a hlavně s případnou aktivitou bude moci ty peníze rodičům i vrátit.

Instagram a instastory je dneska jedna velká reklama pro všechno. Lidé tam sdílí, kde jsou, co jedli, co dělali… Označí tam to místo a ostatní se tím inspirují a chtějí to taky navštívit, vyzkoušet, ochutnat. Bum, a ta kavárna například z toho má provizi. Protože někdo někomu něco doporučil, i když nezáměrně pomocí obrázku, a ten někdo to navštívil také. Také dá fotku na sociální sít a tak dál a dál.

Co takhle doporučit celou dovolenou? No není to krásné? Na dovolenou chce snad každý ne?

Kamarádka si teď odskočila na Srí Lanku. Fotky jsou to krásné, bílá pláž a tyrkysové moře… Můj sen. Zpátky k tomu doporučení. Co když doporučíte tedy kamarádovi nějakou dovolenou nebo místo a on si to zarezervuje přes nějaký portál či cestovku a ti z toho mají ohromnou provizi a vy akorát ten dobrý pocit, že jste kamarádovi udělali radost. Co to takhle spojit? Mít dobrý pocit, že jste někomu doporučili krásnou dovolenou a ještě z toho mít nějaké penízky?

Ale to budu vydělávat na svých kamarádech! A co ten kamarád, který jde do té samé kavárny co vy? Ta kavárna získala provizi jak od vás, tak i z vašeho kamaráda. To vám nevadí? Nevadí vám, že doporučenou dovolenou můžete kamarádovi nabídnout i za více jak polovinu levnější cenu a udělat radost jak jemu tak i sobě díky provizi?

 1. I’m really enjoying the design and layout of your site.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable
  for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
  Excellent work!

 2. Long time reader, first time commenter — so, thought I’d drop a comment..
  — and at the same time ask for a favor.

  Your wordpress site is very simplistic – hope you don’t mind me
  asking what theme you’re using? (and don’t mind if I steal
  it? :P)

  I just launched my small businesses site –also
  built in wordpress like yours– but the theme slows (!) the
  site down quite a bit.

  In case you have a minute, you can find it by searching for
  “royal cbd” on Google (would appreciate any feedback)

  Keep up the good work– and take care of yourself during the coronavirus scare!

  ~Justin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *