Láska jsme my

Čekání na toho druhého zdá se být někdy nekonečné, a přece, pokud jsme trpěliví, jednou se najdeme. Zjistíme, že je to ten pravý na celý život, že je to ta pravá, s kterou jednou zestárneme a stále si budeme mít co říci.

Láska je nekonečná, vášnivá, trpělivá, odpouštějící, bezpodmínečná, bezmezná, všeobjímající, laskavá, pokorná, bolestná, upřímná. Všichni po ní toužíme, hledáme ji a přitom ji stále máme. Uvnitř sebe. Láska, to jsme my. Jak my projevujeme lásku k sobě samým a navenek, taková láska k nám přichází. Je to jako zrcadlo. To, co k nám přichází zvenčí, jsme my uvnitř. To, jakou lásku přijímáme, je ta, kterou máme uvnitř sebe. Tak jak milujeme sami sebe, tak jak si sebe vážíme, takového partnera si k sobě přitahujeme.

Přijímáme-li se celí a bez výhrad, máme-li rádi své tělo, duši a uvědomujeme-li si, že jsme jedinečné bytosti, pak začneme potkávat stejné jedinečné bytosti, které nás budou milovat, jako se milujeme my sami.

“Jakou lásku projevujeme sobě, takovou jsme schopni přitáhnout do svého života a takovou jsme schopni i dávat”

Není to vůbec jednoduché, je to o změně myšlení. Ale pokud chceme skutečně získat partnera své duše, je nezbytné se na cestu poznání lásky sami k sobě vydat. Nečekejte zázraky do tří dnů. Někdy to trvá roky, než pochopíme, naučíme se a dojdeme cíle. Důležité je věřit, být věrni své objednávce a neustále na sobě pracovat. A možná také nesmířit se s málem, neslevovat ze svých představ. Neplnit si přání jen na 70 %, ale na 100 %.

A pozor, jestliže se zamilujete, ještě to neznamená, že máte plnohodnotný vztah. Vytvořit plnohodnotný vztah je dřina. Je to další učení, vnímání jeden druhého, odpouštění, inspirace, tolerance a především velká úcta jeden k druhému spojená s bezpodmínečnou láskou.

Napadá nás: “Ty jo, chci to vůbec, když je to tak těžké. Když nevím jak a kde začít. Jak to udělat?”

Začněme třeba knihami od Louise Hay a rozhovory sami se sebou před zrcadlem. Je to nářez, ale funguje to.

  1. Your way of describing everything in this paragraph is really fastidious, every one be able to effortlessly know it, Thanks a lot. Eleni Klement Sihunn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *