Kontakt

Spojit se se mnou můžete na sociálních sítích, napsat mi na email podpora@dasafeifrlikova.cz nebo mne kontaktovat na telefonním čísle: +420 728 767 786

Spolupráce týmu je u nás zásadní a vzájemně si pomáháme

V JAKÝCH MĚSTECH JSME AKTIVNÍ?

Pokud jste z Plzně a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Klatov a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Mladé Boleslavi a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a  zkontaktuji vás.

Pokud jste z Prahy a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Kolína a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Havířova a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Uherského hradiště a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.

Pokud jste z Litoměřic a rádi byste se přidali do našeho týmu, nebo přišli na nejbližší akci/workshop, zavolejte mi a zkontaktuji vás.