Bylo to ve mě jako v koze

Znáte to? To tak hodinu telefonujete se svojí obchodní parťačkou a bezvadnou kamarádkou v jednom. Řešíte co a jak dál v tom našem cestovatelském businesse, ale co a jak dál vůbec v životě (vše se vším souvisí). Pak položíte telefon a začínají vám docvakávat myšlenky. Je to ve vás „jako v koze“ a prostě to musíte napsat. Děkuji mojí Pavlínce za inspiraci.

Možná to ani nikdo nebude číst. Možná jsem si to napsala jen tak pro sebe, abych si utřídila myšlenky. Tak jestli to někoho nudí, ty srdíčkové bláboly, nečtěte dál. Ale já to tak skutečně cítím, a možná to bude někoho inspirovat:

Když milujete to, co děláte, začnete do svého života přitahovat lidi, kteří to mají stejně. Můj sen bylo, neoddělovat práci a zábavu. Dělat to, co mě baví, s lidmi, kteří mne inspirují. K tomu se mi přidalo, že mohu pomáhat lidem ukazovat cestu, jak propojit to, co milují i s vyděláváním peněz, protože bez těch se prostě neobejdeme. Někdy dokážeme roky o svých snech jen mluvit a nikdy je neuskutečníme. Ono vykročit a začít dělat něco úplně jinak, než jsme byli doposud zvyklí, je ohromně těžké. 95% lidí si raději řekne, že jsou vlastně takto spokojení a nic měnit nechtějí. Jsem nesmírně vděčná, že mám okolo sebe “hrdiny”, kteří se rozhodli jít do změny a překonat strach z neznámého, strach z neúspěchu či z kritiky okolí. Stále se učím od těch, co už dokázali, že lze žít svobodně a dle svých představ, užívají si finanční i časové svobody. Ale učím se i od těch, co tuto cestu teprve nastupují a řeší obavy a strach z neznámého. Učíme se zde všichni společně jeden od druhého, podporujeme se, inspirujeme se, tvoříme systém pomoci pro všechny ty, kteří se rozhodnou jít s námi. Jsem nesmírně vděčná a děkuji všem ve Fireflies za tuto školu života a osobního rozvoje. Děkuji všem, kteří mi dali a dávají důvěru. Cítím to jako velký závazek a odpovědnost. Možná se to tak vždy nezdá, ale dělám vše, jak nejlépe umím, i když spoustu věcí stále neumím. Ale cesta učení je nekonečná. Nikdy nebudeme dokonalí. Jéžíš, to by byla nuda, co bychom pak dělali, pokud bychom
dosáhli dokonalosti? Těším se na vše další a nové, co společně vybudujeme.

Tak a je to venku.
Znáte ten vtip o tom Ježíšovi v železářství?

Jde farář kolem železářství a vidí ve výloze kříž, na něm přibitý Ježíš pod ním nápis: „Naše hřebíky udrží všechno.“ Farář vejde do obchodu a říká majiteli: „To snad nemyslíte vážně? Tohle nemůžete ve výloze mít.“

„Samozřejmě, napravím to,“ odpoví majitel železářství.

Druhý den jde farář opět kolem železářství a vidí ve výloze kříž, pod ním leží Ježíš a u toho nápis: „To by se vám s našimi hřebíky nestalo.“ :-))

Ano, i to je Fireflies:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *